"Tęcza popłyneła w Wiśle..

Pierwszej porażki doznali podopieczni Grzegorza Woźniaka w tym sezonie,zespół Tęczy przegrał w Puławach z miejscową drużyną rezerw Wisły Puławy 3;0.Wisła dominowała w tym meczu piłkarsko dokumentując to 3 bramkami ,pierwszą z bramek nasz zespół stracił tuz przed przerwą w 45 min kiedy to błąd naszej obronie wykorzystali młodzi zawodnicy Wisły.W pierwszej odsłonie nasza drużyna miała 3 okazje do strzelenia bramki jednak ani Tomasz Iwaniak ,Ireneusz Kowalski ani Tomasz Gołofit nie potrafili znaleźć drogi do bramki Wisły i Tęcza schodziła do szatni z jedną bramkową stratą. Druga odsłona to zdecydowany atak Tęczy ,najlepsza okazje zmarnował Kowalski który nie potrafił pokonać  bramkarza "Dumy Powiśla" z 5 metrów ,Nasz zespól próbował wyrównać ale to Wisła wyprowadziła kolejny cios i prowadziła w tym meczu 2;0 .Po straconej bramce nasz zespół stracił wiarę w uzyskanie dobrego rezultatu co za tym szło gra była szarpana i nic z niej nie wynikało ,kropkę nad I postawiła Wisła strzelając bramkę na 3;0 i ustalając wynik spotkania .Mecz był rozegrany na sztucznej nawierzchni gdzie było widać że to boisko nie sprzyja naszym zawodnikom.