Wisła "odkuta"!!! 3 punkty zostają w Bełżycach

Przed tygodniem Tęcza Bełżyce przegrała na wyjeździe z Wisłą II Puławy 3;0 a w ten weekend tęczanie podejmowali Wisłę ..Annopol.W niedziele o godzinie 17;00 oba zespoły wybiegły na płytę boiska przy Zamkowej 47 od pierwszego gwizdka Nasz zespół starał się nadawać ton spotkania i było widać w pierwszej części meczu to Tęcza miała przewagę stwarzając co raz groźne akcje pod bramką Wisły.W 13 min do bramki gości trafia Kowalski ...lecz nie zostaje ona uznana z powodu pozycji (?) spalonej,dalsze minuty to ciągłe ataki Tęczy ,najpierw strzał Gołofita broni bramkarz Wisły następnie główka Pietrasa mija bramkę o klika centymetrów ,w końcu w 25 minucie dobre podanie prostopadłe otrzymuje Gołofit który w pełnym biegu mija bramkarza i trafia do bramki Annopola 1;0!!!!. Po strzeleniu bramki Tęczanie poszli za ciosem stwarzając sobie jeszcze 3 okazje do podwyższenia spotkania ale Gołofit z bliska nie potrafi pokonać dobrze spisującego się w tym spotkaniu bramkarza Wisły ,który nie daje sie również zaskoczyć Pietrasowi (strzał z 8 metrów) 1;0 wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga odsłona to śmielsze ataki gości z wolnego najpierw w słupek później w poprzeczkę uderza Szczuka ,Tęcza stwarza sobie dwie klarowne okazje jednak nie potrafi podwyższyć prowadzenia.W 75 min mamy wyrównanie 1:1!!! daleki wyrzut z autu błąd ustawienia Naszego zespołu i z najbliższej odległości napastnik Wisły umieszcza piłkę w bramce. Ten gol podziałał na Tęcze jak płachta na byka którzy odrazu rzucili sie do odrabiania strat a na nie nie było długo czekać dokładnie 5min .Pietras w 80 min wyprowadza Bełżyczan na prowadzenie a nastepnie aktywny tego meczu Gołofit dokłada drugie trafienie i 3 punkty zostają w Bełżycach.!!

Skład: Andruszak-Pomorski,Młyniec,Szacoń,Pruszkowski-Kowalski,Wójcik(Koziński78)Bogacz,Pietras(Bednarczyk90),Stochmalski-Gołofit

Bramki: Gołofit 25 ,85 oraz Pietras 80